Untitled Document
 
Úvod / Orchester
 

Orchester

Podľa Vašej objednávky vieme zabezpečiť záznam a zaranžovanie rôznych sláčikových telies od kvarteta až po veľký orchester. 

Výhodou je, že stačí zaslať e-mailom Vašu skladbu, my Vám zašleme stereo track orchestra alebo jednotlivé stopy a môžete mixovať živý orchester priamo vo svojom štúdiu.
 
BOX_64_1311684161Aranže a produkciu orchestra zabezpečuje - Mgr. Art. Michal Hudák.

Pochádza z Košíc.

Hru na husliach študoval na Konzervatóriu v Košiciach u J. a M. Kyjovských, v Bratislave u V. Harvana, B. Warchala ml. a prof. A. Vrteľa, pokračoval v Banskej Bystrici u J. Kopelmana, P. Strenáčika a absolvoval u prof. Špitkovej. 

Súkromne sa vzdelával aj u Olega Ter-Martirosova a Birgit Kollar, koncertnej majsterky Bayerischer Rundfunk, München.

V orchestri Štátnej opery pôsobí od roku 2004 ako hráč prvých huslí a od decembra 2005 ako koncertný majster. Naštudoval mnoho titulov, okrem iných postavu hrajúceho herca, fidlikanta v titule Fidlikant na streche, či Leoncavallových Zingari. 

Podieľa sa na hudobnej produkcii viacerých umeleckých súborov: Symfonický Orchester Slovenského Rozhlasu, Orchester Slovenského Národného Divadla, Štátny Komorný Orchester Žilina, Opern Werkstatt Wien a Academy Chamber Orchestra Luxembourg, ako tutti hráč a aj ako koncertný majster. 

V júni 2009 prijal pozvanie do jurry na Blue Danube International Opera Conducting Competition, Bourgas, kde spolupracoval s osobnosťami ako Deyan Savich dirigent a riaditeľ Národného Divadla Beograd, Larry Newland (New York Phil.) a Ivan Kojoucharoff, víťaz dirigentskej súťaže MTK Budapešť.

Okrem klasickej hudby sa venoval aj iným oblastiam hudby, v oblasti folklóru pôsobil ako vedúci hudby vo VFS Jánošík (1998), fungoval v desiatkach kapiel ako hráč na elektrické husle (M.Čekovský, H.Tóth, Mukatado, Družina,...) a ako aranžér a autor scénickej hudby spolupracuje s rôznymi zvučnými menami (D.Mirgová, M. Konrád, P. Konček, M.Chodúr...). 

Je zakladateľom Sláčikového kvarteta Neosolium /2005/, Komorného Orchestra Banská Bystrica /2005/, s ktorým naposledy účinkoval na Medzinárodných speváckych kurzoch P.Dvorského, Piešťany 2009.

Podniká v oblasti managementu, grafickej a foto - videoprodukcie.

Svoj voľný čas venuje čítaniu kníh, štúdiu jazykov a komponovaniu.

Momentálne pôsobí vo Viedenskom kráľovskom orchestri.

V tejto sekcii nájdete koncerty kapiel s vydaným albumov v PJ RECORDS.
 
Vlčie maky - Podpoľanie

21.10.2019 - Vlčie maky - Podpoľanie, Hudobná skupina spája náš krásny folklór v jedinečných jazzových úpravách, kde sa im za pomoci dramaturgov podarili zozbierať známe aj menej známe ľudové piesne. Prvé CD je zamerané na Podpoľanie. Na albume sa podielali renomovaní umel

Príbehy Jazzu- Ako vznikal jazz vol. 2

30.11.2018 - Príbehy Jazzu- Ako vznikal jazz vol. 2 , Jedná sa o autorský projekt Martina Uhereka, ktorý už od svojho vzniku v roku 2013 prostredníctvom hudby kombinovanej s hovoreným slovom približuje jazz a jeho krásy širokej verejnosti.

220V - V protismere

22.10.2018 - 220V - V protismere, Nové CD art rockovej kapely už v predaji!

Mukatado - Korene

25.02.2018 - Mukatado - Korene , Hudobná skupina Mukatado vydáva tretie CD pod názvom Korene, so slovenskými textami a pôvodnou hudbou. Toto CD musíte mať vo svojej zbierke! :D

PRÍBEHY JAZZU

05.12.2016 - PRÍBEHY JAZZU, “Príbehy jazzu” vznikli začiatkom roka 2013 ako túžba saxofonistu Martina Uhereka priblížiť jazz a jeho krásy širokej verejnosti.

Bystrické tóny  vol. 1

13.05.2015 - Bystrické tóny vol. 1, Kompilačné CD víťazov celoslovenskej hudobnej súťaže z roku 2013

 Peacock Ball

22.01.2015 - Peacock Ball, Peacock Ball sú osviežujúcim zjavením na súčastnej slovenskej scéne. So svojou hudbou poslucháčom dokazujú, že oldskůl je ešte tu a zostávajú verní hardrockovým modelom z prelomu 60. a 70. rokov ...

The Bluesbeat a ich nové CD!

10.06.2014 - The Bluesbeat a ich nové CD!, A ich debut Its all right!

Mukatado - Iba Láska

31.10.2013 - Mukatado - Iba Láska, Česká a slovenská hudobná špička spolupracovala na novom albume kapely MUKATADO. Hosťami bola Lenka Dusilová, Robo Opatovský, Martin Valihora...

Mladé nully

23.08.2013 - Mladé nully, Chorobopeace - dlhoočakávané CD hip-hopovej skupiny!

 
 
www.listuj.sk www.gregi.net www.mojamuzika.sk www.hudba.sk www.rock.sk www.bigmusic.sk www.dizajno.sk www.electropiknik.cz/